قیمت پیچ چرخ کامیون (The price of truck wheel bolts)

قیمت پیچ چرخ :۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۷


4.3/5 - (3 امتیاز)

قیمت پیچ چرخ کامیون (The price of truck wheel bolts) بر اساس فاکتورهای مختلف مهم نظیر :آلیاژ پیچ ؛کیفیت پیچ؛ ابعاد؛ اندازه؛ قطر پیچ ؛گرید پیچ ؛نحوه خرید و فروش پیچ ؛خرید آنلاین؛ خرید حضوری یا خرید تلفنی و نوع پیچ متفاوت است.

قیمت پیچ چرخ کامیون بر اساس ابعاد و اندازه

معمولا ابعاد و اندازه های پیچ های چرخ بر حسب نوع وسیله نقلیه سنگین متفاوت است .شما ابعاد پیچ ها در چرخ های کامیون ده تن ؛ایسوزو ۴۵۷ ؛همگی با هم فرق می کنند.همچنین ابعاد پیچ های چرخ جلوی وسیله نقلیه با پیچ های چرخ عقب به وسیله نقلیه ممکن است با هم فرق داشته باشند که بر اساس ابعادی که دارند نیز قیمت ها متفاوت خواهد بود.

قیمت پیچ چرخ کامیون براساس آلیاژ و کیفیت پیچ

معمولاً پیچ های وسایل نقلیه سنگین در ترکیبات مختلف مانند فولادی آلومینیومی پلاستیکی تهیه و تولید می‌شود. معمولاً بهترین نوع متریال برای پیچ های کامیون از نوع فولادی می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و بسیار مقاوم می باشد.

قیمت پیچ چرخ کامیون (The price of truck wheel bolts)
قیمت پیچ چرخ کامیون (The price of truck wheel bolts) :09151076887

قیمت پیچ ها بر اساس نوع وسیله نقلیه

ابعاد و اندازه هایی که برای پیچ های کامیون های مختلف در نظر گرفته می شود در بخش جلویی خودرو و پیچ چرخ عقب وسیله نقلیه متفاوت است. از جمله پیچ های پرکاربرد در وسایل نقلیه سنگین شامل پیچ تریلی BPW, پیچ چرخ ایویکو ؛در چرخ فورهاف ۱۱۰ ؛پیچ چرخ اتوبوس ۴۵۷ ؛پیچ چرخ ایسوزو ؛پیچ چرخ ده تن ؛پیچ چرخ کامیون فاو؛ پیچ چرخ ولوو و…

 

قیمت پیچ بر حسب گرید

در بازار گرید های مختلفی برای پیچ های چرخ در نظر گرفته شده است. معمولاً همیشه بهترین گرید های که شما می توانید برای پیچ های چرخ وسایل نقلیه سنگین در نظر بگیرید که به دلیل کیفیت بالای آن بتواند طول عمر خوبی را داشته باشد گرید ۱۰.۹ میباشد .این گرید مقاومت بسیار خوبی نسبت به ضربه فشار و شرایط محیطی خواهد داشت گزینه بسیار مناسبی برای تمامی پیچ های موجود خواهد بود.

نحوه خرید پیچ های چرخ

 

قیمت پیچ چرخ کامیون (The price of truck wheel bolts)
قیمت پیچ چرخ کامیون:۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۷ فولاد یدک

نحوه خرید آنلاین تلفنی و یا حضوری پیچ می تواند ارتباط مستقیمی روی قیمت پیچ ها داشته باشد .شما در خریدهای آنلاین علاوه بر قیمت های مقرون به صرفه پیچ ها شما می توانید محصولات را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرید علاوه بر این در زمان خرید آنلاین محصولات را میتوانید به راحتی در فروشگاه های متعددی مقایسه کنید و در نهایت محصول با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید

فروش عمده پیچ چرخ

در کل برای اینکه بتوانید محصولات مورد نظر خود را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه تهیه کنید علاوه بر اینکه می توانید آنها را در کیفیت های بالا داشته باشید یا از روش های سریع و خرید آنلاین استفاده کنید بهتر است تا آنها را به صورت عمده از مراکز فروش و نمایندگی های معتبر تهیه کنید. وقتی شما پیچ ها را از مراکز معتبر تهیه کنید و یا از نمایندگی های معتبر پیچ ها را تهیه کنید علاوه بر اینکه از قیمت‌های پایین‌تری بهره مند می شوید می تواند پیچ های اصلی و اورجینال را تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *