شیر سکو سه حالته

قیمت شیر سکو سه حالته : ۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۶


5/5 - (5 امتیاز)

شیر سکو سه حالته مانند شیر سکو تریلی و شیر سبک سنگین سه حالت تریلی در تریلی‌های دو محور و سه محوره بالونی قابل استفاده هستند. شما می‌توانید کاربرد و عملکرد صحیح این قطعات را در وسایل نقلیه سنگین مشاهده کنید. معمولاً وظیفه اصلی و کاربرد این قطعات جهت تنظیم و یا قطع کننده باد در ماشین‌های سنگین هستند.

در واقع می‌توان گفت این قطعات چون جزو قطعات اصلی لوازم بادی وسایل نقلیه سنگین محسوب می‌شوند زمانی که باد وارد محفظه‌ها داخلی می‌شوند ؛وظیفه شیر سکو سه حالت تنظیم باد و قطع آن در مواقع مورد لزوم می‌باشد.

نکات مهم در زمان خرید شیر سکو سه حالته

برای اینکه بتوانید عملکرد مناسب و دقیقی نسبت به شیر سکو سه حالت داشته باشید بهتر است تا در زمان خرید شیر سکوسه حالت حتماً به موارد زیر دقت داشته باشید:

  • جنس شیر سکو سه حالت
  • کیفیت شیر سکو
  • کاربرد شیر سکو
  • قیمت شیر سکو
  • مدل شیر سکو
  • برندها
  • نحوه اتصال

 

جنس شیر سکو سه حالت

شاید یکی از مهم‌ترین نکات در زمان خرید توجه به جنس و کیفیت شیرها می‌باشد. چرا که در صورت عدم کیفیت مناسب و درخرید شیرها می تواند تنظیمات باد دچار اختلال شده و باعث آسیب به سایر بخش‌های همجوار شود و بعضاً به سایر قطعات آسیب‌های ناخواسته وارد شود.

به همین دلیل بهتر است تا علاوه بر توجه به جنس شیرها در زمان خرید به کیفیت آن‌ها را دقت داشته باشید. در همین راستا بهترین جنسی که شما می‌توانید برای شیر سکوسه حالت تهیه کنید؛ شیرهای سکوی سه حالته چدنی هستند. این شیرهای چدنی به دلیل ترکیبات آهن؛ کربن و عناصر مختلفی که در آلیاژ آنها استفاده شده است؛ مقاومت بالایی نسبت به زنگ زدگی و خوردگی در تریلی‌ها نسبت به خود نشان می‌دهند.

نکات مهم در زمان خرید شیر سکو سه حالته
نکات مهم در زمان خرید شیر سکو سه حالته : ۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۷

شیرهای سکوی چدنی معمولاً از سختی بالا و مقاومت بالایی برخوردارند. ضمن اینکه نسبت به قیمتی که دارند بسیار مقرون به صرفه می‌باشند و طول عمر بالایی را هم دارند. به همین دلیل بهتر است تا نسبت به سایر شیرهای سکوی سه حالت با آلیاژ‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. تا عملکرد بهتری را در خودروی شما داشته باشند.

کیفیت شیر سکو

کیفیت شیر سکو منوط به عوامل مختلفی مانند: جنس شیرها؛ برند شیرها دارد. وقتی شما در زمان تهیه شیرها به این عوامل توجه داشته باشید ؛در واقع تضمین عملکرد مفید وسیله نقلیه را در پی خواهید داشت .هرچه کیفیت شیرها بیشتر باشد در نتیجه طول عمر بالاتر و نیاز به تعمیر و یا تعویض کمتری خواهد داشت.

کاربرد شیر سکو

همانطور که در بخش ابتدایی هم اشاره شد گفتیم شیرهای سکوی سه حالت مناسب برای وسایل نقلیه سنگین از جمله تریلی‌ها می‌باشند. اما برای استفاده از این شیرها بهتر است تا حتماً از شیرهای سکو مناسب با وسیله نقلیه خود حتماً استفاده کنید و حتی از موارد مشابه استفاده نکنید و دقیقاً مطابق با ابعاد اندازه وسیله نقلیه باشد.

قیمت شیر سکو

قیمت شیرها از جمله مواردی است که شما در زمان خرید حتماً با آن سر و کار خواهید داشت. معمولاً قیمت شیرها بر اساس وسیله نقلیه ؛برند تولید کننده؛ جنس شیرها ؛کیفیت شیرها و عوامل جانبی مختلف دیگر دستخوش تغییرات زیادی می باشد.

در این خصوص از جمله این عوامل می‌توان به نحوه فروش از جمله فروش عمده؛ فروش جزئی اشاره داشت .چرا که در این گونه موارد هزینه جابجایی وسایل موارد جانبی می‌تواند روی قیمت‌ها موثر باشد. بر همین اساس شما می‌توانید هم اکنون از طریق شماره تماس ۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۷ اقدام به استعلام قیمت شیر سکوسه حالت؛ شیر سبک سنگین سه حالت تریلی و شیر سکو تریلی نمایی.

در مجموعه بازرگانی فولاد یدک در ارائه فروش عمده محصولات خود در زمینه شیر سکوی تریلی به صورت عمده گام موثری در کاهش قیمت‌ها برداشته است.

مدل شیر سکو

شیر سکو سه حالته
شیر سکو سه حالته : ۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۷

در زمان خرید بهتر است تا مدل شیرها توجه داشته باشید معمولاً شیرها باید دقیقاً مطابق با وسیله نقلیه شما تهیه و نصب شود چون در بیشتر موارد اگر شما از قطعه‌های مشابه استفاده کنید و از قطعات مشابه به وسیله نقلیه خود آسیب برسانید ضمن اینکه آن عملکرد دقیق و مناسب را از قطعه نخواهید داشت و بازدهی کاهش پیدا می‌کند

برندها

از آنجایی که برندهای مختلفی در قطعات صنعتی وارداتی وجود دارد؛بهتر است تا شما نسبت به خرید از نمایندگی‌های معتبر و مراکز فروش معتبر اقدام کنید. در این راستا مجموعه فولاد یدک می‌تواند در خصوص استفاده از برندهای معتبر علاوه بر خرید و فروش قطعات شیر سکوی تریلی ؛انواع پیچ چرخ ؛لوازم بادی و غیر کمک کند. شما هم اکنون می‌توانید جهت خرید و ثبت سفارش انواع پیچ چرخ لوازم بادی لوازم زیر شاسی کامیون و موارد دیگر با شماره۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۷ تماس بگیرید.

نحوه اتصال

از آنجایی که نحوه اتصال قطعات و لوازم بادی در وسایل نقلیه سنگین از اهمیت بالایی برخوردار است بهتر است تا پیش از اینکه خودسرانه اقدام به باز کردن قطعات معیوب و یا نصب کردن قطعات خریداری شده کنید؛ حتماً از یک تعمیرکار مشاور بگیرید. ولی در هر صورت بهتر است تا نصب قطعه را به یک متخصص و کارشناس در این زمینه بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *