مشاوره و سفارش

پیچ و مهره چرخ و سنتربولت

پیچ و مهره چرخ: شامل کلیه مدل های پیچ و مهره چرخ برای انواع خودروهای سنگین و تریلر مانند بنز، مایلر، ولوو و … . این محصول علاوه بر تولید در داخل کشور، از بقیه کشورها نیز وارد می شود. و همچنین محصولات تولید داخل به خارج صادر می گردند.
سنتربولت: مورد استفاده برای انواع فنرهای تخت خودروهای سنگین و تریلر می باشد. این محصول علاوه بر تولید در داخل کشور، از بقیه کشورها نیز وارد می شود. و همچنین محصولات تولید داخل به خارج صادر می گردند.


لقمه چرخ و میل قامه

لقمه چرخ: از دیگر قطعات مربوط به چرخ و پر ماشین های سنگین و تریلر است. معمولا این محصول همراه با پیچ و مهره چرخ سفارش داده می شود. جنس آن از فولاد فورج شده و یا چدن نشکن می باشد.
میل قامه: مورد استفاده برای قامه جات ماشین های سنگین و تریلرها. این محصول علاوه بر تولید در داخل کشور، از بقیه کشورها نیز وارد می شود. و همچنین محصولات تولید داخل به خارج صادر می گردند.

بوش برنجی و کرپی

بوش برنجی: از دیگر قطعات استفاده شده برای فنرهای تخت انواع خودروهای سنگین که خود شامل چندین مدل متفاوت می باشد. این محصول علاوه بر تولید در داخل کشور، از بقیه کشورها نیز وارد می شود. و همچنین محصولات تولید داخل به خارج صادر می گردند.
کرپی: از قطعات پرکاربرد و مصرفی زیرشاسی و مورد استفاده برای انواع خودروها. این محصول نیز تولید داخل و همچنین صادراتی می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پیچ و مهره چرخ-سفارشیموجودتماس بگیرید
سنتربولت-سفارشیموجودتماس بگیرید
لقمه چرخ-سفارشیموجودتماس بگیرید
میل قامه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بوش برنجی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کرپی-سفارشیموجودتماس بگیرید


مدیر مجموعه فولاد یدک

۰۹۱۵۱۰۷۶۸۸۷


پاسخگویی واتساپ

کلیک کنید


ایمیل

FooladYadak@gmail.com

درباره ما :

هدف از ایجاد “فولادیدک” عرضه مستقیم و بی واسطه لوازم یدکی زیرشاسی، تلاش در جهت صادرات غیرنفتی و رونق بخشیدن به بازارهای صادراتی در صنعت لوازم یدکی و خودرویی کشور و همچنین ایجاد همکاری با تولیدکنندگان، کارخانه ها و کارگاههای تولیدی داخل کشور می باشد.

مدیر فروش فولاد یدک

مجتبی زمانی