Rate this post

هر اتومبیل از سرهم کردن هزاران قطعه به وجود می آید, قطعاتی نظیر بوش, گوشواره فنر, کمک, سنتر بولت, پیچ استارت و قطعاتی دیگر, هر کدام از این قطعات نیز نقش ویژه خود را دارند, میل قامه فنر عقب و جلو نیز یکی از همین قطعات است که در زیر بندی خودرو قرار میگیرد, سلامت زیر بندی خودرو نقش اصلی را در امنیت و پایداری اتومبیل های سبک و سنگین ایفا می کند از این رو لازم است در صورت آسیب دیدگی میل قامه فنر عقب و جلو حتما به آن رسیدگی کنید و با تهیه قطعه سالم به جهت تعویض قطعه معیوب اقدام فرمایید. هنگام خرید این قطعه باید از سازگاری آن با خودرو خود و نیز از کیفیت قابل قبول آن اطمینان حاصل فرمایید چراکه قطعه غیر اصل و تقلبی سلامت و امنیت خودرو را دچار آسیب می کند.
خرید میل قامه فنر عقب از تولیدی

تفاوت میل قامه فنر عقب و جلو

تفاوت میل قامه فنر عقب و جلو زمانی که فنر عقب و جلو ماشین خم می شود فاصله بین دو سر آن تغییر می کند و میل قامه نیز این امکان تغییر را برای کمک ها فراهم می کند. در این زمان اتومبیل دچار ارتعاشاتی می شود که پوشش های لاستیکی وظیفه جلوگیری از رسیدن این ارتعاشات به کابین اتومبیل را دارند. میل قامه فنر جلو و عقب هر کدام وظیفه خاصی را در سیستم زیر بندی خودرو ایفا می کنند و این دو در کنار هم از عوامل پایداری خودرو محسوب می شوند. باید دقت داشت که این میل قامه ها از قطعات بنیادی در زیر بندی خودرو محسوب می شوند و در کنار کمک ها پایداری خودرو را بر عهده دارند. این قطعات هم در خودروهای سواری سبک و هم در خودروهای سنگین نظیر اتوبوس و کامیون وجود دارند و قطعه ای بسیار مهم محسوب می شوند.

عرضه میل قامه فنر عقب بدون واسطه

عرضه میل قامه فنر عقب بدون واسطه مراکز زیادی هستند که وظیفه تامین و عرضه میل قامه فنر برای انواع خودروها را بر عهده گرفته اند, مراکزی که در کنار میل قامه قطعاتی نظیر مندل ماشین سنگین و انواع اتصالات را نیز عرضه می کنند. برای خرید میل قامه فنر باید دقت داشته باشید که یکی از راه های تهیه این قطعات مراجعه به مراکز عرضه بدون واسطه است. این مراکز قطعه را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار شما قرار می دهند چراکه با حذف واسطه ها هزینه های اضافی نیز حذف شده اند. فروشندگان و عمده فروشان نیز می توانند با مراجعه به این مراکز انواع قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنند. برای اطلاع از محل فروش این قطعات می توانید از مشورت کارشناسان بهره گیری فرمایید و یا با جستجوی بیشتر از محل توزیع این قطعات با خبر شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *