Rate this post

 شرکت ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پخش سنتربولت تریلر در تهران فعالیت می کند و توانسته محصولات با کیفیتی ارائه دهد که متقاضی و مصرف کننده زیادی دارد و عرضه آن به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق وب سایت امکان پذیر است.

مرکز پخش سنتربولت تریلر در تهران

مقایسه سنتربولت تریلر و خودرو

مقایسه سنتربولت تریلر و خودرو  سیستم تعلیق در انواع خودروها از نوع فنر های فولادی و قوی می باشد که به آنها فنر شمش نیز گفته می‌شود این فنرها معمولا خمیده شکل هستند.

مهم ترین قسمت در این فنرها محورهای خودرو می باشد که در عقب آن متصل شده است به طوری که از یک اتصال یو شکل استفاده می کنند و با یک پیش از این محورها می‌گذراند و از تارها عبور کرده و آنها را روی هم نگه میدارد، این پیچ را سنتربولت می نامند.

یعنی پیچی که از وسط گذشته که سنتر بولت اصطلاحی است که در هنگام بریدن استفاده می شود اگر این پیچ دچار مشکل و نقص فنی شود لغزش پیدا می‌کند و خودرو دچار انحراف شده و به شکل اریب می‌گردد.

 سنتربولت ها معمولا به نوع خودرو بستگی دارد به طور کلی می‌توان گفت که سنتربولت های خودروهای سنگین مانند تریلر با خودروهای سبک متفاوت است

 استفاده از سنتر بولت معمولاً در خودروهای سنگین استفاده گسترده تری نسبت به خودروهای سبک دارد.

 خودروهای سنگین مانند انواع تریلر ها و یا حتی وانت بارها به خاطر اینکه وزن زیادی را روزانه جابجا می‌کند و برای کارهای سنگین از آن استفاده می‌شود باید از سنتربولت های بسیار قوی و محکم استفاده شود و همچنین مدام این محور تریلی ترک باید بررسی شود.

ولی در خودروهای سواری گروه های بسیار ضعیف و حساس استفاده می‌شود به طوری که می‌تواند وزن چندین نفر و اتومبیل را تحمل کند و اگر وزنی بیش از وزن استاندارد بر اتومبیل های سبک و از وارد شود این پیچ‌ها دچار شکستگی ساییدگی و یا انحراف می شوند

به طور کلی سایز بندی سنتربولت خودرو سبک کوچک تر از خودرو سنگین است.

قیمت روز فروش عمده انواع سنتربولت

قیمت روز فروش عمده انواع سنتربولت  قیمت فروش انواع سنتربولت ها معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از مهمترین آنها برند شرکتی است که این محصول را تولید می‌کند هر چقدر شرکت معتبر تر باشد کیفیت محصولاتش بالاتر است و قیمتی که برای آن‌ها می‌گذارد گران‌تر است.

جنس موادی که در ساخت این محصول استفاده می شود در قیمت‌گذاری آن تاثیر می‌گذارد فولادی که در آن استفاده شده است مرغوبیت و کیفیت این محصول ضمانت بعد از فروش می باشد.

 شما می توانید برای مشاهده قیمت محور تریلی و انواع سنتربولت از طریق وب‌سایت اقدام کنید و این محصول را خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *