Rate this post

قیمت بوش برنجی فنر بر اساس مرغوبیت و کیفیت آن قیمت گذاری می شود. تحریم های اقتصادی و افزایش دلار بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. قیمت بوش گرافیتی و خرید از طریق اینترنت به دلیل بدون واسطه بودن بسیار ارزان قیمت می باشد. 

قیمت جدید بوش برنجی فنر در بازار

بررسی کیفی بوش برنجی فنر ایرانی

بررسی کیفی بوش برنجی فنر ایرانی بوش برنجی فنر ایرانی از نظر کیفیت و مرغوبیت دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. بوش برنجی از نظر زیبایی ظاهر و استحکام بی نظیر می باشد و سالیانه دراز عمر می کند. بوش برنجی با سایز های مختلفی در بازار به فروش می رسد..که به وسیله سنگ شکن هیدروکن می توان سرعت عبور و اندازه خروجی را تغییر داد. کلیه قطعات اصلی سنگ شکن هیدروکن که با بار در تماس مستقیم هستند، از فولاد منگنزی مولبیدن دار ساخته شده است. که دارای مقاومت بالای می باشد. و همین امر باعث مستحکم شده بوش برنجی می شود. در صورتی که بلبرینگ خطی را به عنوان سنگ شکن اولیه و قلوه شکن بخواهند استفاده کنند باید سایز تاپشل آن را نیز تغییر داد.

بوشهای برنجی فنر ایرانی در صنایع مختلفی پر کاربرد می باشد. از جمله می توان در صنایع ساختمان سازی، پتروشیمی از این نوع بوش استفاده کرد. 

یکی از انواع  بوش برنجی فنری عبارت از بوش برنجی برنز Cu 90sn 10 می باشد. 

از برنز Cu90Sn10 با در صدی از گرافیت دارای وزن مخصوص 6/4 الی 7/2 گرم بر سانتیمتر مکعب میباشند.این بوشها برای سرعتهای خطی تا 5 متر بر ثانیه طراحی شده اند.هر دو نوع مواد دارای خاصیت ضربه گیری میباشند،حداقل سختی هر دو نوع بوش 25 برینل میباشند.عمر عملکرد این بوشها بین 3000 تا 5000 ساعت می باشد..

موارد استفاده

در وسایل خانگی ،خودرو،ماشین آلات صنعتی ،کشاورزی و بسته بندی ،ماشینهای اداری ،دستگاههای طبی ،انواع الکتروموتور،پمپ و ….. مصرف دارند.

بوش برنجی فنر ایرانی دارای استحکام فراوانی می باشد. بوش برنجی به دلیل استحکام و مقاومت قابل مقایسه با برند های نمی باشد. بوش برنجی غیر قابل خش می باشد. 

خرید عمده بوش برنجی فنر به قیمت رقابتی

خرید عمده بوش برنجی فنر به قیمت رقابتی برای خرید عمده بوش برنجی فنر می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید کنید. خرید به صورت اینترنتی به دلیل بدون واسطه بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت و سود آور می باشد. خریدار می تواند با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند. خرید اینترنتی به دلیل بدون واسطه بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت و سود آور می باشد خریدار می تواند او کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند. خرید اینترنتی مزایای بسیاری را به همراه دارد از جمله جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی ،خرید آسان و ارزان، جلوگیری از آلودگی هوا و ترافیک  را به همراه دارد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *