Rate this post

سنتر بولت سایز بزرگ اغلب در چه ماشین هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ این محصول در چه سایزهایی و بر اساس کدام استاندارهای تولید می شود؟ برای کسب اطلاعات به روز از مشخصات فنی و قیمت فروش عمده این محصولات در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

فروش عمده سنتر بولت سایز بزرگ

آشنایی به سایزهای گوناگون سنتر بولت

آشنایی به سایزهای گوناگون سنتر بولت سنتر بولت (Center Bolt) در فارسی به معنی پیچ وسط است و دقیقاً اشاره به مکان تعبیه و نصب این نوع پیچ ها دارد. سنتر بولت ها نوعی فنرهای تخت فولادی هستند که در سیستم تعلیق خودروهای قدیمی و سنگین مانند مینی بوس، اتوبوس و پیکان مورد استفاده قرار می گیرند. البته این نوع پیج با نام فنر شمش نیز در صنعت خودروسازی شناخته شده است. این فنرها به صورت خمیده بر روی یکدیگر قرار می گیرند و در قسمت وسط، ابتدا و آخر پیچ به یکدیگر متصل می شوند.
استفاده از این نوع فنرها در خودروهایی که با شتاب و سرعت زیادی نیز حرکت می کنند امری الزامی است. انواع سنتر بولت 8 الی 20 در سایزهای مختلف تولید می شوند که هر کدام برای نوع خاصی از خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. بزرگترین مدل این محصولات به شاه فنر معروف هستند که از دو طرف دارای قوس بیشتری بوده و برای نصب آن نیاز به انرژی و نیروی بیشتری است. به عنوان مثال شاه فنر پیکان مدلی از سنتر بولت ها است که به پیچ و مهره های بلندی می گویند که در خودرو پیکان برای بستن فنرهای شمشی یا برگه ای مورد استفاده قرار می گیرند.
توجه کنید که برای بستن فنرها باید سنتر بولت یا همان پیچ های وسط با سایزهای متناسب و استاندارد استفاده شود، چرا که بعد از چند ساعت رانندگی ممکن است پیچ ها شل و فنرها آزاد شوند.

فروش سنتر بولت سایز بزرگ به قیمت کارخانه

فروش سنتر بولت سایز  بزرگ به قیمت کارخانه انواع سنتربولت پیکان و دیگر خودروهای سواری ویژگی های فنی و کیفی منحصر به فرد خود را دارند. از این رو انتخاب صحیح و دقیق آنها نقش موثری در تضمین کیفیت و کارآیی فنرها خواهند داشت. یکی از فاکتورهای مهم در خرید این محصولات، قیمت و نرخ فروش آنها در بازار است. به طور کلی عوامل زیر می توانند افزایش یا کاهش قیمت سنتر بولت ها را موجب شوند:

  • سایز و ابعاد سنتر بولت
  • درجه کیفی و آلیاژ بکار رفته در تولید
  • هزینه های تولیدی و نرخ مواد اولیه
  • میزان عرضه یا واردات انواع سنتربولت
  • نوسانات بازار به ویژه در مورد برندهای وارداتی

خریداران عمده و شرکت های خدماتی می توانند برای تهیه و خرید ارزان این محصولات از طریق نمایندگان فروش این محصول اقدام به ثبت سفارش نمایند تا جدیدترین تولیدات یا مدل های وارداتی به قیمت کارخانه برای آنها ارسال شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *